Najczęściej zadawane pytania

Produkty przecieraj delikatnie miękka ściereczką z mikrofibry.
Możesz użyć ciepłej wody i delikatnego płynu do naczyń.
NIE STOSUJ ręcznika papierowego, ani szmatek mogących spowodować mechaniczne mikrouszkodzenia powierzchni .

Aby na długo cieszyć się naturalnym wyglądem drewna, czyść je za pomocą ściereczki z mikrofibry, a zabrudzenia zmywaj niewielką ilością ciepłej wody ze środkiem czyszczącym.

Stosuj preparaty do pielęgnacji przeznaczone do drewnianych powierzchni pamiętaj jednak , by zawsze aplikować je na ścierkę – nałożone bezpośrednio na drewno może je odbarwić.

Jeśli produkt jest dostępny od ręki , wysyłka możliwa w ciągu 48 h.
Standardowo indywidualne zamówienie realizujemy ok. 8-12 tygodni, zawsze jednak podajemy konkretnie termin realizacji. Jest on uzależniony od ilości, wielkości i rodzaju zamówienia.

W naszej ofercie możesz znaleźć kilka form wysyłki: paczkomat INPOST , wysyłka kurierska, wysyłka kurier paczka PREMIUM, czy nawet wysyłka na palecie . Oczywiście zawsze jest dostępny odbiór osobisty
Każdy produkt ma w opisie podany dokładnie jaka forma wysyłki jest możliwa.

Zarówno Filiżanka standard poj .210 ml (max 21 osób) oraz Filiżanka Cappuccino poj.380 ml (max 25 osób) są produktami z pełną personalizacją.

Należy przesłać następujące informacje :
Imiona dzieci plus kolor włosów / blond/ ciemny blond/rudy/ czarne
Rozduszone/ kitka/warkocz oraz zaznaczyć kto nosi okulary.
Dedykacje dla nauczyciela oraz dane do wysyłki wraz z nr telefonu.
Wtedy wpisze zamówienie oraz poinformuje o dokładnym czasie realizacji, który jest zależny od ilości zamówionych produktów.
Filiżanka ze spodkiem jest odpowiednio zabezpieczona do transportu, po otrzymaniu paczki produkt należy odpakować i przełożyć do ozdobnego kartonika z okienkiem , który jest dołączony do przesyłki.

Wysyłka w tym przypadki to zawsze KURIER DPD , paczka PREMIUM.
Koszt wysyłki bez względu na ilość zamówionych filiżanek wynosi 35 zł .

Zgodnie z Prawem Konsumenta wszelkie produkty fizyczne, które mamy w sprzedaży w określonej ilości, dostępne od ręki , mają prawo zwrotu do 14 dni.
Jeśli chodzi o zamówienia indywidualne to niestety nie mają one prawa zwrotu.
Z naszej strony możemy zapewnić,że prowadzimy konsultacje tak, aby po zakupie była pełna satysfakcja z zamówionych produktów.

OCZYWIŚCIE. Jeśli nie znalazłeś tego czego szukasz w sklepie, albo masz pomysł na coś idealnego dla siebie? to idealnie trafiłeś!
Drewniany stolik kawowy z żywicą epoksydową może mieć różne kształty i rozmiary, dzięki czemu można go dopasować do własnych potrzeb i preferencji.
W każdym stoliku istnieje możliwość wypalenia figur Lichtenberga ( wzory w formie rozgałęzionego drzewa, które powstają w czasie przepływu prądu o bardzo wysokim napięciu)
Powstałe w ten sposób zdobienie dodatkowo wypełniamy żywicą o dowolnej kolorystyce.
Dodatkowo plaster drewna jeśli posiada ubytek możemy zalać żywicą oraz zatopić w niej różne elementy (np. łuski po nabojach, kamienie, korale, liście) . Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie unikatowego i oryginalnego wyglądu mebla.
Stolik możemy zabezpieczyć warstwą oleju, co nada i podkreśli naturalny wygląd drewna , bądź całościowo zalać żywicą .
Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju.
Wszystkie zamówienia indywidualne przyjmujemy na biuro@docafehandmade.pl

Standardowo proponujemy nogi HARPIN wysokość 48 cm.
Ale możemy zastosować inną, odpowiednią dla Ciebie , wysokość i rodzaj nóg.
To Ty decydujesz jak ma wyglądać Twój stolik marzeń.

Spersonalizowana PAMIATKA z zamkniętymi w środku włosami lub sierścią zwierząt.
Subtelna i delikatna biżuteria, którą można nosić na co dzień, to nie tylko element dekoracyjny ale przede wszystkim możliwość zachowania na zawsze tego, co najcenniejsze – wspomnień.
Pamiątki z sierścią zwierząt sprawią, że Twój przyjaciel już zawsze będzie przy Tobie. Pamiątki rodzinne pozwolą powracać do najpiękniejszych chwil w Twoim życiu, jak np. narodziny dziecka.

Poznaj

Naszą ofertę.

Ręcznie wykonujemy dekoracje i produkty użytku domowego głównie z połączenia drewna i żywicy epoksydowej. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.