Poznaj Nas

Kim jesteśmy

DOCAFE HANDMADE to nasz świat, zrodzony z naszej pasji. Jesteśmy kreatywnym małżeństwem, które chce swoją twórczością dawać radość innym. Jeżeli zamarzysz o czymś wyjątkowym, niepowtarzalnym, stworzonym z serca to otrzymasz projekt stworzone na miarę Twoich marzeń. Jak to się mówi, rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilkę poczekać. W pracowni dzieją się niesamowite rzeczy. Ze starannością i uwagą powstają małe dzieła sztuki, które nadają wnętrzu oryginalności, dają powiew świeżości.

Cześć! To ja Dominika.

Jestem kobietą z pasją. Zawsze powtarzam: Jeśli pewnego dnia, coś Cię zadziwi, zaskoczy, zainspiruje. Zobaczysz coś i wpadniesz na jakiś pomysł, który pozornie może wydawać się głupi i nierealny. Ale poczujesz jakieś ciepło w sercu, chwilę radości na samą myśl o nim. To właśnie iskierka pasji, która zapłonęła w Tobie. Nie ignoruj tego! Nie możesz tego odrzucić, tylko podążaj za tym… Otwórz swój umysł i serce, podtrzymuj ten płomień a rozpalisz w sobie ogień, którego nic i nikt już nie zgasi. To ogień pasji…”

Witaj! Jestem Kamil.

Krytyczny do bólu, profesjonalista w całym tego słowa znaczeniu. Uwielbiam drewno i możliwości jakie ono daje…kocham pracę nad rzeczami, które poddaje obróbce i nadaje im szlif. W ocenie klientów moje zdolności manualne i wyobraźnia na najwyższym poziomie pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości oferowanych produktów. Żadnej pracy się nie boję, uwielbiam wyzwania. Rodzina i dzieci są dla mnie najważniejsze i są motorem napędowym w każdym aspekcie mojego życia. Prywatnie jestem pasjonatem piłki nożnej. Uwielbiam szybkie auta.

Dlaczego DoCafeHandmade

Rzeczy stworzone z potrzeby serca rękami, które tworzą produkty dla Ciebie pełne naszej pasji.
Kiedy chcesz nadać oryginalności wnętrzu proponujemy niezwykle stylowy stolik oraz wieszak stworzone z drewna i żywicy epoksydowej. Finezyjna deska na wannę, która stanie się nieodłącznym elementem relaksu w Waszej łazience to dodatek, który kusi kształtem i funkcjonalnością. Pomysły na prezent: na bazie żywicy epoksydowej breloki, podkładki na perfumy, bądź biżuterię, zakładki do książek, kieliszki są idealnym dodatkiem do codzienności i odkrywania koloru oraz natury, na co kładziemy niesamowity nacisk. Oryginalny układ żywicy pozwała na zachowanie niepowtarzalności każdego produktu, tworzy go wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Ręcznie malowana porcelana, Ty proponujesz my malujemy i spełniamy marzenia prezentowe.

Opinie klientow

Zobacz co mówią o Nas inni

Co mamy Tobie
do zaoferowania?

Rzeczy stworzone z potrzeby serca rękami, które tworzą produkty dla Ciebie pełne naszej pasji.

Kiedy chcesz nadać oryginalności wnętrzu

proponujemy niezwykle stylowy stolik oraz wieszak stworzone z drewna i żywicy epoksydowej. Finezyjna deska na wannę, która stanie się nieodłącznym elementem relaksu w Waszej łazience to dodatek, który kusi kształtem i funkcjonalnością.

Pomysł na prezent:

na bazie żywicy epoksydowej breloki, podkładki na perfumy, bądź biżuterię, zakładki do książek, kieliszki są idealnym dodatkiem do codzienności i odkrywania koloru oraz natury, na co kładziemy niesamowity nacisk.

Ręcznie malowana porcelana

Ty proponujesz my malujemy i spełniamy marzenia prezentowe.

Poznaj

Naszą ofertę.

Ręcznie wykonujemy dekoracje i produkty użytku domowego głównie z połączenia drewna i żywicy epoksydowej. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.